APARTAMENT I BUKUR PER SHITJE NE ZONEN E ISH EKSPOZITES

110,000 €

Apartamenti organizohet bukur ne nje sallon te madh me ballkon, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet me dritare. Planimetri e rregullt. Apartamenti eshte i mobiluar bukur dhe me shije. Apartamenti ka nje orientim nga lindja. Eshte i investuar mire dhe i rinovuar nga e para. Per me shume informacion ose per nje vizite prane tij kontakto tani!!! ☎️+355 68 60 60 665

Adrese : Ish Ekspozita
Qytet : Tirane
Zone : Ish Ekspozita
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 197
Çmimi : 110,000 €
Property Area : 69.00 m2
Siperfaqe totale : 69.00 m2
Dhoma gjumi : 1
Tualetet : 1
Kusht : E perdorur
Lloji I prones : Apartament
Kat : 3
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 69
Siperfaqe neto : 69

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise