SHITET APARTAMENT 2+1+2 + GARAZHD NE ASTIR, TIRANË

92,000 €

Shitet apartament 2+1+2 në një kompleks të ri rezidencial me arkitektur moderne dhë punime shumë cilesore në Astir, Tiranë. Apartamenti është i organizuar shumë bukur në dy dhoma gjumi, një sallon me kuzhinë, dy tualete dhë një ballkon të bollshme. Ndodhët ne katin e dytë të banimit dhe me orjanetim Jug-Perendim. Me apartamentin shitet gjithashtu edhe një post parkimi i perfshire në çmim. Për më shumë informacion kontakto tani: +355685050120

Adrese : Rruga Feizi Hizmo
Qytet : Tirane
Zone : Astiri
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 196
Çmimi : 92,000 €
Property Area : 100.00 m2
Siperfaqe totale : 113.00 m2
Dhoma gjumi : 2
Tualetet : 2
Kusht : Ne ndertim
Lloji I prones : Apartament
Kat : 2
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 113
Siperfaqe neto : 100

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise