Shitet duplex 4+1+3 tek Tirana Garden Building

Request price

Shitet duplex 4+1+3 ne nje nder ndertimet me reja dhe bashkohore ne Tirane, buze Rruges se Kavajes. Dupleksi eshte i organizuar ne katin e parë më nje siperfaqe te brendshme prej 113 m2 , ne sallon te bollshëem , nje ambjent gatimi dhe ngrenie, nje dhomë gjumi,nje ballkon, nje tualet dhe një verandë me siperfaqe rreth 50 m2. Kati i dytë ka nje siperfaqe të brendshme 113 m2 e cila organizohet në tre dhoma gjumi, nje garderobë te brendshme per njeren nga dhomat e gjumit, tre tualete dhe një ballkon. Objekti zhvillohet ne 2,4,16 dhe 24 kate. Dy katet e para do te perdoren per ambjente sherbimi: dyqane dhe zyra, katet me siper do te jene banim dhe katet nentoke do te mbaje hapesirat e parkimit dhe ambjentet teknike te nevojshme. Per me shume info kontakto tani në: +355685050120

Adrese : Rruga e Kavajes
Qytet : Tirane
Zone : Rruga e Kavajes
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 195
Çmimi : Request price
Property Area : 276.00 m2
Siperfaqe totale : 325.00 m2
Dhoma gjumi : 4
Tualetet : 3
Kusht : Ne ndertim
Lloji I prones : Duplex
Kat : 5
Tualet (e) : 3
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 325
Siperfaqe neto : 276

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise