Shitet apartament 1+1 me nje post parkimi ne Rr. e Dibres, Tirane

Request price

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 65.2 m2 e organizuar shume bukur ne nje dhome gjumi, nje sallon me kuzhine, nje tualet me dritare dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te baimit me orjentim jug-perendim, ne nje pallat te ri e punime shume cilesore. Per me shume info kontakto tani ne : +355685050120

Adrese : Rruga e Dibres
Qytet : Tirane
Zone : Rruga e Dibres
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 192
Çmimi : Request price
Property Area : 56.00 m2
Siperfaqe totale : 63.00 m2
Dhoma gjumi : 1
Tualetet : 1
Kusht : E perdorur
Lloji I prones : Apartament
Kat : 2
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 63
Siperfaqe neto : 56

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise