Apartament 2+1 SAN PIETRO Resort Gjirir i Lalzit

Request price

Resorti San Pietro ju ofron sherbime me 5 yje, luks unik, i menaxhuar teresisht nga operator turistik nderkombetare, duke u bere nje nga destinacionet me te bukura ne Mesdheun Lindore. Me nje plazh privat prej 1500 m dhe siperfaqe ndertimi totale prej 3500 m2 , fshati turistik eshte i ndertuar me nje densitet te ulet 15 %, dhe ndertesat jane te uleta me lartesi maksimale deri ne 4 kate. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 Sallon me Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet dhe 1 Verande me pamje mahnitese nga perendimi dhe nga deti. Ndodhet ne katin e dyte te banimit. Ne pjesen e jashtme ka kopesht te gjelberuar dhe ambjente relaksuese. Resorti eshte i rrethuar dhe ka sherbim sigurie 24 ore ne dite sidhe patrullime gjate nates. Lidhje Interneti per te gjitha rezidencat. Shumellojshmeri aktivitetesh duke perfshire pishinen, fusha loje, fusha tenisi me trajnere te kualifikuar ne dispozicionin tuaj, aktivitete ujore dhe te tjera. Bare dhe klube moderne te vendosura pergjate shetitores. Resorti San Pietro ne Gjirin e Lalzit eshte destinacioni jua i duhur per nje jetese komde duke ju ofruar privatesi dhe luks ne te njejten kohe. Ju mirepresim.

Adrese : Plazhi Gjiri i Lalzit
Qytet : Durres
Zone : Gjiri i Lalzit
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 192
Çmimi : Request price
Property Area : 100.30 m2
Siperfaqe totale : 1 003.00 m2
Dhoma gjumi : 2
Tualetet : 1
Kusht : E re
Lloji I prones : Apartament
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 1003
Siperfaqe neto : 100.3

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise