SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE SHENGJIN

67,500 €

Shitet super apartament me pamje nga deti , i cili eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhine, dy tualete dhe nje ballkon te bollshem. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me punime shume cilesore e cili ndodhet ne vije te pare ndertimi , buze detit Adriatik. Apartamenti eshte i orjentuar nga veri-perendimi, me pamje perrallore nga deti dhe qyteti i Shengjinit. Per me shume informacion kontakto tani ne : +355685050120

Adrese : Rruga Shengjin Kune
Qytet : Shengjin
Zone : Shengjin
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 188
Çmimi : 67,500 €
Property Area : 80.00 m2
Siperfaqe totale : 90.00 m2
Dhoma gjumi : 2
Tualetet : 2
Kusht : E re
Lloji I prones : Apartament
Kat : 4
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 90
Siperfaqe neto : 80

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise