Shitet Toke ne Lunder

100 €

Ndodhet ne nje nder zonat me te mira ne Lunder, prane TEG-ut. Zone Elitare Banimi. Ajer i paster, dhe zone e qete per banim dhe jetese. Zone e parashikuar per ndertim Vile banimi me lartesi 2+1 kate. Akses i shpejte ne unaze dhe ne qender te Tiranes. Siperfaqe 2000 m2. Siperfaqe e sheshte ndertimi. Per me shume informacion kontaktoni ne nr : +355686060669

Adrese : TEG
Qytet : Tirane
Zone : Lunder
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 180
Çmimi : 100 €
Property Area : 2 000.00 m2
Siperfaqe totale : 2 000.00 m2
Truall/ toke : 2 000.00 m2
Kusht : E re
Lloji I prones : Toke
Siperfaqe totale : 2000
Truall/ toke : 2000
Siperfaqe neto : 200000

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise