Shitet Toke tek Liqeni Artificial

420,000 €

Ndodhet ne nje nder zonat me te mira te qytetit te Tiranes, prane kodrave te Liqenit Artificial. Ajer i paster, dhe zone e qete per banim. Akses i shpejte ne unaze dhe ne qender te Tiranes. Siperfaqe 1000 m2. Siperfaqe e sheshte ndertimi. Per me shume informacion kontaktoni ne nr : +355686060669

Adrese : Liqeni Artificial I Tiranes
Qytet : Tirane
Zone : Liqeni Artificial
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 179
Çmimi : 420,000 €
Property Area : 10 000.00 m2
Siperfaqe totale : 10 000.00 m2
Truall/ toke : 10 000.00 m2
Kusht : E re
Lloji I prones : Toke
Siperfaqe totale : 10000
Truall/ toke : 10000
Siperfaqe neto : 10000

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise