Shitet vile 2-kateshe tek Casa Italia

200,000 €

Jepet me qira dhe shitet vile 2-kateshe tek Casa Italia. Siperfaqja totale eshte 240 m2. Siperfaqe trualli 300m2. Kati 1 organizohet nga 1 sallon+ 1 dhome ngrenje+ tualet+ garazhd. Kati 2 organizohet nga 3 dhoma gjumi ,1 tualet+ verande. Siperfaqe papafingo 40m2. Ka nje garazhd prej 40m2, gjithashtu ka dhe 3 post parkimi. Per me shume informacion kontakto tani ne: +355 68 60 60 665

Adrese : Casa Italia
Qytet : Tirane
Zone : Casa Italia
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 178
Çmimi : 200,000 €
Property Area : 240.00 m2
Siperfaqe totale : 240.00 m2
Truall/ toke : 300.00 m2
Dhoma gjumi : 3
Tualetet : 2
Kusht : E perdorur
Lloji I prones : Vile
Kat : 2
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 240
Truall/ toke : 300
Siperfaqe neto : 240

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise