Jepet me qera ambient komercial tek Rruga e Kosovareve

6,400 €

Jepet me qera ambient komercial tek Rruga e Kosovareve. Ambienti ka nje siperfaqe prej 400m2. Ambjenti ka planimetri të rregullt me fasadë xhami. Zona kohet e fundit po merr nje zhvillim me hapa te shpejte dhe po bëhet gjithnjë me e kërkuar nga bizneset. Ky ambjenti perfekt për të zhvilluar biznesin tuaj !!! Per me shumë info kontakto tani në: +355686060665

Adrese : Rruga e Kosovareve
Qytet : Tirane
Zone : Liqeni Artificial
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 177
Çmimi : 6,400 €
Property Area : 400.00 m2
Siperfaqe totale : 400.00 m2
Tualetet : 1
Kusht : E re
Lloji I prones : Ambjent Biznesi
Tualet (e) : 1
Siperfaqe totale : 400
Siperfaqe neto : 400

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise