Ambjent biznesi për qira në Rrugën e Kosovarëve, Tirane

2,300 €

Jepet me qira ambjent biznesi me siperfaqe 99 m2 në Rrugen e Kosovarëve. Ambjenti ka planimetri të rregullt me fasadë xhami nga rruga dhe eshte mire e ndricuar. Zona kohet e fundit po merr nje zhvillim me hapa te shpejte dhe po bëhet gjithnjë me e kërkuar nga bizneset. Ky ambjenti perfekt për të zhvilluar biznesin tuaj !!! Per me shumë info kontakto tani në: +355686060665

Adrese : Rrruga e Kosovarëve
Qytet : Tirane
Zone : Liqeni Artificial
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 176
Çmimi : 2,300 €
Property Area : 99.00 m2
Siperfaqe totale : 99.00 m2
Kusht : E re
Lloji I prones : Ambjent Biznesi
Siperfaqe totale : 99
Siperfaqe neto : 99

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise