Apartament 3+1 ne shitje ne Rrugen e Dibres, Tirane

118,000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne Rrugen e Dibres, Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe pej 124m2, hapesirat e tij jane te bollshme dhe te organizuara bukur ne 1 sallon te madh, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri ndertimi, me nje arkitekture moderne dhe cilesi me te larte ndertimi. Per me shume informacion ose per nje vizite prane tij na kontakto ne: +355 68 60 60 665

Adrese : Rruga Ferid Xhajko
Qytet : Tirane
Zone : Rruga e Dibres
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 175
Çmimi : 118,000 €
Property Area : 124.00 m2
Siperfaqe totale : 124.00 m2
Dhoma gjumi : 3
Tualetet : 2
Kusht : E re
Lloji I prones : Apartament
Kat : 7
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 124
Siperfaqe neto : 124

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise