Shitet Apartament 1+1 Shengjin

43,000 €

Apartamenti organizohet ne 1 sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Rezidence e re banimi, me cilesi ndertimi dhe sherbime: Bar-Restorant, Supermarket, Security, Parking, Pishine etj. Ballkoni ka pamje fantastike nga pishina. Ka siperfaqe 62 meter katrore. Apartamemti disponon Çertefikate Pronesie te rregullt. Per çdo detaj tjeter nr i kontaktit: +355 69 4330620

Qytet : Shengjin
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 165
Çmimi : 43,000 €
Property Area : 54.30 m2
Siperfaqe totale : 61.50 m2
Dhoma gjumi : 2
Tualetet : 1
Kusht : E re
Lloji I prones : Apartament
Kat : 4
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 61.5
Siperfaqe neto : 54.3

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise