Shitet apartament 1+1 i mobiluar në Shengjin.

46,000 €

Apartamenti eshte i organizuar në nje dhome gjumi, nje sallon me kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banimi me pamje anesore nga deti. Apartamenti eshte i paisur me Certifikat Pronesie! Ndodhet në një ndër komplekset më të bukura ne Shengjin, tek Hotel Wilson. Shumë pranë detit dhe një kompleks banimi dhe hoteli qe ofron shumë sherbime si: bare, restorante, pishina, market, siguri dhe administrim përfekt. Për më shumë informacion kontakto tani !!! +355 68 50 50 120

Adrese : Rruga Shengjin-Kune
Qytet : Shengjin
Zone : Shengjin
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 150
Çmimi : 46,000 €
Property Area : 51.00 m2
Siperfaqe totale : 59.00 m2
Dhoma gjumi : 1
Tualetet : 1
Kusht : E re
Lloji I prones : Apartament
Kat : 4
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 59
Siperfaqe neto : 51

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise