SHITET VILE NE RRUGEN LEZHE-SHENGJIN

160,000 €

Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 265m2 , kati perdhe i viles ka nje siperfaqe prej 137m2, kurse kati i pare 128m2. Vila ka nje organizim te mire dhe hapesira te bollshme, organizimi i saj i brendshem eshte i perbere nga 1 sallon te madh me kuzhine, 2 dhoma dhumi, 2 tualete dhe nje verande. Kati i pare i viles eshte i mobiluar kurse kati perdhe eshte bosh. Vila ka ka nje gjelberim relaksuesme siperfaqe trualli 387m2 dhe nje mobilim te kendshem per nje jetese komode. Per me shume info kontakto ose per ta vizituar pronen nga afer mos hezitoni te na kontaktoni!!! Tel: +355685050120

Adrese : Rruga Lezhe-Shengjin
Qytet : Lezhe
Zone : Shengjin
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 148
Çmimi : 160,000 €
Property Area : 387.00 m2
Siperfaqe totale : 387.00 m2
Truall/ toke : 500.00 m2
Dhoma gjumi : 2
Tualetet : 2
Kusht : E perdorur
Lloji I prones : Vile
Kat : 2
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 387
Truall/ toke : 500
Siperfaqe neto : 387

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise