SHITET APARTAMENT 1+1 NE DON BOSKO, TIRANE

Request price

Apartamenti eshte me siperfaqe totale 75 m2 e cili organizohet shume bukur ne nje sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet me dritare dhe me dy ballkone. Ndodhet ne katin e 7 banimi ne nje nder komplekset me atraktive ne Don Bosko, kompleksi Vizion Plus. Prona ka te gjitha dokumentacionin e rregullt, Certifikat Pronesie. Bashke me apartamentin shitet edhe nje post parkimi. Per me shume info kontakto tani: +355685050120

Adrese : Rruga Don Bosko
Qytet : Tirane
Zone : Don Bosko
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 147
Çmimi : Request price
Property Area : 67.00 m2
Siperfaqe totale : 75.00 m2
Dhoma gjumi : 1
Tualetet : 1
Kusht : E perdorur
Lloji I prones : Apartament
Kat : 7
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 75
Siperfaqe neto : 67

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise