SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE SHENGJIN

59,000 €

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 107 m2 e cila organizohet shumë bukur në dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhinë , dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhët në katin e 3 banimi të një pallati të ri me punime cilësore pranë plazhit të Shengjinit. Per me shume info kontakto ne +355685050120

Adrese : Shengjin
Qytet : Shengjin
Zone : Shengjin
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 146
Çmimi : 59,000 €
Property Area : 93.00 m2
Siperfaqe totale : 107.00 m2
Dhoma gjumi : 2
Tualetet : 2
Kusht : E re
Lloji I prones : Apartament
Kat : 3
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 107
Siperfaqe neto : 93

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise