SHITET APARTAMENT I MOBILUAR NE SHENGJIN

45,000 €

Apartamenti ndodhet në katin e 3 banimi në një pallat të ri me punime shumë cilëre me distance nga plazhi vetem 60 metra. Siperfaqja totale e saj eshte 72 m2 me një organizim shumē të bukur me nje dhome gjumi, nje sallon me kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon të bollshem. Apartamenti shitet i mobiluar. Eshte me Certifikat Pronesie! Për me shumë info kontalto tani ne : +355685050120

Adrese : Rruga Shengjin - Kune
Qytet : Shengjin
Zone : Shengjin
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 145
Çmimi : 45,000 €
Property Area : 63.00 m2
Siperfaqe totale : 72.00 m2
Dhoma gjumi : 1
Tualetet : 1
Kusht : E perdorur
Lloji I prones : Apartament
Kat : 3
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 72
Siperfaqe neto : 63

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise