VILE ME QIRA TEK LIQENI I FARKES

2,900 €

Jepet me qera super vile 3kate tek Liqeni i Farkes. Zone ne zhvillim dhe me e kerkuar te periferise se Tiranes, pamje panoramike, natyre plot gjelberim me ajrin e paster, e preferuar nga te huajt. •Vila ka nje sip prej 480m2 ndertim dhe siperfaqe trualli prej 1000m2, e rrethuar me gjelberim dhe kamera sigurie 24h, mobilim bashkekohor, sistem chiller ngrohje/ftohje, dritare dopioxham, grila persiane, elektroshtepiake firme. E perbere nga 3 kate, hapesira te bollshme dhe me plote drite, 2 sallon ndenje ne dispozicion, njera me oxhak, 2 kuzhina gatimi, ambiente banimi me vete per personelin, studio/zyre, dhome kamerash, dhome lavanterie, 3 dhoma gjumi me tualet. Verande e ballkone ne cdo kat me pamje panoramike nga liqeni, vend parkimi i bollshem. Cmimi i qerase: 2900€ / per muaj( perfshire tatim taksen) Per më shumë info kontakto në +355685050120

Qytet : Tirane
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 141
Çmimi : 2,900 €
Kusht : E perdorur
Lloji I prones : Vile
Kat : 3

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise