Jepet me qira vile e re ne zonen e Farkes.

3,000 €

Jepet me qira vile e re ne zonen e Farkes. Vila ka oborr rreth 2000m2 dhe ndertim 167m2 cdo kat. Vila perbehet nga 3 dhoma gjumi+ 1 dhome ndenje ku bashke me te ndodhet dhe aneksi i gatimit+ 2 tualete+ ballkon+ verande+ bodrum. Aredimi i viles eshte i kendshem dhe cilesor. Cmimi: 3000 €/muaj. Kontakto tani : 0685050120

Qytet : Tirane
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 140
Çmimi : 3,000 €
Property Area : 334.00 m2
Siperfaqe totale : 334.00 m2
Truall/ toke : 2 000.00 m2
Dhoma gjumi : 4
Tualetet : 4
Kusht : E perdorur
Lloji I prones : Vile
Kat : 2
Tualet (e) : 4
Dhoma e ndenjies : 2
Siperfaqe totale : 334
Truall/ toke : 2000
Siperfaqe neto : 334

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise