SHITET OSE JEPET ME QIRA VILE NE SAUK, TIRANE

770,000 €

Shitet dhe jepet me qera vile 3-kateshe ne Rrugen e Elbasanit prane rreth rrotullimit te Saukut. Objekti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar sepse zona ku ndodhet te ofron qetesi dhe shume facilitete. Objekti eshte ndertim me punime mjaft cilesore dhe izolim termik, pjeserisht eshte e shtruar me parket. Vila disponon dhe nje pishine 9 m e gjata dhe 4 m e gjere + hidromasazh dhe pjese per femije. Vila eshte e pershtatshme per nje shumllojshmeri aktivitetesh te ndryshme si psh (klinika, zyra, etj) ,gjithashtu eshte e pershtatshme dhe per banim. Cmimi i qerase: 2500€ Per me shume informacion kontakto ne +355 68 50 50 120

Adrese : Rruga e Elbasanit
Qytet : Tirane
Zone : Rruga e Elbasanit
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 139
Çmimi : 770,000 €
Property Area : 600.00 m2
Siperfaqe totale : 600.00 m2
Truall/ toke : 500.00 m2
Dhoma gjumi : 3
Tualetet : 4
Kusht : E re
Lloji I prones : Vile
Kat : 3
Tualet (e) : 4
Dhoma e ndenjies : 3
Siperfaqe totale : 900
Truall/ toke : 500
Siperfaqe neto : 900

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise