SHITET APARTAMENT 2+1 TEK TIRANA GOLDEN PARK

86,500 €

Shitet apartament 2+1 tek Tirana Golden Park. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 115.3m2+ siperfaqe e perbashket. Apartameti organizohet nga 1 soxhorno+ 2 dhoma gjumi+ 1 tualet me aspirim. Eshte i pajisur me 2 ballkone, ku 1 ballkon ndodhet ne dhomen e ciftit dhe 1 ne kuzhine. Apartamenti ndodhet ne katin e 5/ teknik 6. Per me shume informacion kontaktoni ne: 068 50 50 120

Adrese : Rruga Bedri Karapici
Qytet : Tirane
Zone : Kombinat
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 138
Çmimi : 86,500 €
Property Area : 102.00 m2
Siperfaqe totale : 115.00 m2
Dhoma gjumi : 2
Tualetet : 1
Kusht : E re
Lloji I prones : Apartament
Kat : 5
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 115
Siperfaqe neto : 102

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise