SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR NË ALI DEM - TIRANË

109,000 €

Shitët apartament 2+1 më sipërfaqe totale 100 m2 e cila organizohet shumë bukur në dy dhoma gjumi, një ambjent ngrënje me kuzhinë, dy tualete dhë ballkon me pamje të lirë nga Fusha e Ali Demit. Apartamenti është i mobiluar në një stil teper bashkohor dhe me shije. Ndodhët në katin e 4 banimi të pallati të ri me punime cilësore , pranë Fushes së Ali Demit, Tiranë. Për më shumë informacion ose për ta vizituar pronë nga afër mos hezitoni të na kontaktoni!!! ☎️ +355 68 50 50 120

Adrese : Rruga Ali Demi
Qytet : Tirane
Zone : Ali Demi
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 135
Çmimi : 109,000 €
Property Area : 90.00 m2
Siperfaqe totale : 100.00 m2
Dhoma gjumi : 2
Tualetet : 2
Kusht : E re
Lloji I prones : Apartament
Kat : 4
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 100
Siperfaqe neto : 90

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise