SHITET APARTAMENT LUKSOZ, I MOBILUAR ME PAMJE NGA DETI. SHENGJIN

95,000 €

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banimi ne vije të parë të ndërtimit në një pallat të ri me punime shumë cilesore. Apartamenti ka një siperfaqe totale prej 78 m2 e cila organizohet shumë bukur në një ambjent ndenjë të bollshme dhë një kuzhinë, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon e cila ka dalje nga të dy dhomat dhe me një pamje përrallore ng

Adrese : Rruga Shengjin - Kune
Qytet : Shengjin
Zone : Shengjin
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 131
Çmimi : 95,000 €
Property Area : 72.00 m2
Siperfaqe totale : 78.00 m2
Dhoma gjumi : 1
Tualetet : 1
Kusht : E re
Lloji I prones : Apartament
Kat : 4
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 78
Siperfaqe neto : 72

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise