SHENGJIN - SHITET APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI

45,000 €

Shitet super apartament 1+1 me një pamje mahënitëse nga deti. Apartamenti eshte i organizuar shumë bukur në një dhomë gjumi , një ambjent ndënje më kuzhinë , një tualet dhe një ballkon. Ndodhet në katin 6 të një pallati të ri me punime shumë cilesore dhë ne vijë të parë ndertimi, buzë plazhit të Shengjinit. Nxitoni ta bëni të tuajn këtë super apartament pasi ështe oferta e fundit në këtë pallat me këtë supër pamje nga deti ! Telefono tani : +355 68 50 50 120

Adrese : Rruga Shengjin Kune
Qytet : Shengjin
Zone : Shengjin
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 130
Çmimi : 45,000 €
Property Area : 65.00 m2
Dhoma gjumi : 1
Tualetet : 1
Kusht : E re
Lloji I prones : Apartament
Kat : 6
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe neto : 65

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise