SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË DON BOSKO ,TIRANE.

Request price

Apartamenti ndodhet në nje nder komplekset më të bukur në Don Bosko,me arkitekture bashkëkohore dhe ekologjike, mes një pylli të gjelbëruar dhe freskisë. Apartamenti ndodhët në katin e 8-të të një pallati të ri me siperfaqe totale 105 m2 ,e cila është i organizuar shumë bukur në dy dhoma gjumi, një sallon me kuzhine, dy tualete dhë nje ballkon. Për me shumë informacion na kontaktoni në: +355685050120

Adrese : Rruga Don Bosko
Qytet : Tirane
Zone : Don Bosko
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 127
Çmimi : Request price
Property Area : 95.00 m2
Siperfaqe totale : 105.00 m2
Dhoma gjumi : 2
Tualetet : 1
Kusht : Ne ndertim
Lloji I prones : Apartament
Kat : 8
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 105
Siperfaqe neto : 95

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise