ZYRE ME QIRA NË ZONEN E ISH-BLLOKUT, PRANE CREDINS BANK

290 €

Jepet me qira zyre me siperfaqe totale 27 m2 e pozicionuar zonat me te frekuentuara te Tiranes, në zonen e Ish-Bllokut,pranë Credins Bank. Zyra ndodhët në katin e fundit te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Per me shume informacion na kontaktoni ne : +355685050120

Adrese : Rruga Pjeter Bogdani
Qytet : Tirane
Zone : Blloku
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 126
Çmimi : 290 €
Property Area : 27.00 m2
Siperfaqe totale : 27.00 m2
Tualetet : 1
Kusht : E perdorur
Lloji I prones : Zyre
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 27
Siperfaqe neto : 27

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise