Okazion Papafingo Fresk

Request price

Shitet Papafingo me orientim fantastik nga jugu dhe perendimi ne nje kompleks te ri banimi ne Fresk. Eshte i organizuar ne menyre perfekte ne 1 Sallon me kuzhine, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe nje verande pamje te bukur nga perendimi. Punimet jane cilesore, cdo punim eshte bere me detaje, tavanet jane me punime te detajuara gipsi. Ambjenti eshte i bollshem dhe siperfaqja eshte e organizuar ne 118 m2 siperfaqe fizike, 13 m2 siperfaqe e perbashket dhe 31 m2 siperfaqe verande. Cmimi OKAZION ! Per cdo informacjon me te detajuar kontaktoni !

Adrese : Rruga Muhamed Deliu
Qytet : Tirane
Zone : Fresku
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 124
Çmimi : Request price
Property Area : 118.00 m2
Siperfaqe totale : 162.00 m2
Dhoma gjumi : 3
Tualetet : 2
Kusht : E re
Lloji I prones : Apartament
Kat : 5
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 162
Siperfaqe neto : 118

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise