Shitet apartament 2+1 tek Rana e Hedhun ne Shengjin

52,000 €

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 87 m2 tek Rana e Hedhun,Shengjin. Apartamenti eshte i organizuar shume bukur ne dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhine,nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. Ndodhet ne nje zone shume atraktive per turizem afer bregdetit te mrekulleshem dhe ajerit te paster te pishave. Prona eshte e paisur me te gjitha dokumentet e rregullta,CERTIFIKATE PRONESIE. Per me shume informacion na kontaktoni ne +355685050120

Adrese : Rruga e Ranes se Hedhur
Qytet : Shengjin
Zone : Rana e Hedhur
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 121
Çmimi : 52,000 €
Property Area : 77.00 m2
Siperfaqe totale : 85.00 m2
Dhoma gjumi : 2
Tualetet : 1
Kusht : E perdorur
Lloji I prones : Apartament
Kat : 5
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 85
Siperfaqe neto : 77

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise