Shitet apartament 1+1 ne Shengjin e mobiluar.

38,000 €

Shitet apartament 1+1 ne Shengjin me siperfaqe totale 65 m2 e organizuar ne nje dhome gjumi.nje sallon me kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 6 me orjentim veri-perendim. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha paisjet Eshte e paisur me Certifikate Pronesie. Per me shume informacion na kontaktoni ne +355 68 50 50 120

Adrese : Rruga Shengin-Kune
Qytet : Shengjin
Zone : Shengjin
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 115
Çmimi : 38,000 €
Property Area : 58.00 m2
Siperfaqe totale : 65.00 m2
Dhoma gjumi : 1
Tualetet : 1
Kusht : E perdorur
Lloji I prones : Apartament
Kat : 6
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 65
Siperfaqe neto : 58

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise