Apartament 2+1

105,000 €

Shitet Apratament ne rrugen Myslym Shyri. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 Sallon, 1 Kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i shtruar me pllake. Ka orientim nga lindja. Ndodhet ne katin e 4-tert, i parafundit. Ka ndriqim te Bollshem. Eshte i pajisur me hipoteke dhe i rivleresuar. Jepet edhe per Qira 290 E/Muaj. Per informacion me te detajuar kontaktoni ne numrat e meposhtem.

Adrese : Rruga Myslym Shyri
Qytet : Tirane
Zone : 21 Dhjetori
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 113
Çmimi : 105,000 €
Property Area : 95.00 m2
Dhoma gjumi : 2
Tualetet : 1
Kusht : E perdorur
Lloji I prones : Apartament
Kat : 4
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe neto : 95

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise