Shitet Super Apartament 2+1

Request price

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ri prane ish fushes se aviacionit. Eshte i organizuar ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndertimi eshte cilesore me arkitekture moderne dhe hapesira rekreative, pishine, hapesira te gjelberta dhe kende lojerash. Eshte e pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori. Per cdo informacion te detajuar jeni te lutur te kontaktoni !

Adrese : Ish-Fusha e aviacionit
Qytet : Tirane
Zone : 21 Dhjetori
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 106
Çmimi : Request price
Property Area : 110.00 m2
Dhoma gjumi : 2
Tualetet : 2
Kusht : E re
Lloji I prones : Apartament
Kat : 6
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe neto : 110

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise