Shitet Apartament 2+1 prane Hipotekes

65,000 €

Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete prane Hipotekes. Eshte i organizuar ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon dhe 1 depo. Ka nje siperfaqe prej 83.4 m2 dhe eshte i pajisur me certefikate pronesie. Ka orientim Jug-Lindje duke ofruar ndricim te bollshem. Shitet pa mobilje. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te me kontaktoni !

Adrese : Rruga Foto Janku
Qytet : Tirane
Zone : Don Bosko
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 103
Çmimi : 65,000 €
Property Area : 83.40 m2
Dhoma gjumi : 2
Tualetet : 1
Kusht : E perdorur
Lloji I prones : Apartament
Kat : 1
Siperfaqe neto : 83.4

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise