Shitet apartament 2+1 tek Oxhaku - Tirane

68,000 €

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 96 m2 e organizuar shume bukur ne dy dhoma gjumi,nje sallon me kuzhine, dy tualete dhe ballkon. Nodhet ne katin e 5 te banimit ne nje pallat te ri qe po ndertohet me punime shume cilesore si sistem ngrohje dhe ftohje, sistem hidraulik i realizuar duke përdorur teknologjinë APE Racorderie s.r.i, termoizolim dhe izolim akustik. Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

Adrese : Rruga Kongresi i Manastirit
Qytet : Tirane
Zone : Porcelani
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 100
Çmimi : 68,000 €
Property Area : 84.00 m2
Siperfaqe totale : 96.00 m2
Dhoma gjumi : 2
Tualetet : 2
Kusht : Ne ndertim
Lloji I prones : Apartament
Kat : 5
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 96
Siperfaqe neto : 84

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise