Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti në Shengjin

41,500 €

Apartamenti ndodhet në plazhin e Kunes,Shengjin në mes te pyllit të pishave dhe buzë Detit Ardriatik. Apartamenti eshte me siperfaqe totale 55.2 m2 dhe i organizuar në nje dhome gjumi,nje sallon me kuzhine,nje tulate dhe në ballkon me pamje nga deti. Nodhet ne nje kompleks te ri residecial buze plazhit të Shengjinit. Per me shume informacion na kontaktoni!

Adrese : Rruga Shengjin-Kune
Qytet : Shengjin
Zone : Shengjin
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 99
Çmimi : 41,500 €
Property Area : 50.00 m2
Siperfaqe totale : 55.00 m2
Dhoma gjumi : 1
Tualetet : 1
Kusht : Ne ndertim
Lloji I prones : Apartament
Kat : 3
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 55
Siperfaqe neto : 50

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise