SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RESTORANT DURRESIT- TIRANE

85,000 €

Ofrohet per shitje nje apartament 2+1 prane qendres, ne katin e 6 banim te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqje totale 94 m2, hapesire e bollshme dhe e shfrytezuar ne maksimum. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 ballkon dhe 1 tualet me ajrim natyral. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje - Perendim, cka ben qe te jete i ndricuar ne pjesen me te madhe te dites dhe te jete i ngrohte. Apartamenti shitet bosh. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Adrese : Rruga Ferit Xhajko
Qytet : Tirane
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 95
Çmimi : 85,000 €
Property Area : 84.00 m2
Siperfaqe totale : 94.00 m2
Dhoma gjumi : 2
Tualetet : 1
Kusht : E perdorur
Lloji I prones : Apartament
Kat : 6
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 94
Siperfaqe neto : 84

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise