Shengjin - Shitet apartament 1+1

39,500 €

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi,nje sollon me kuzhine,nje tualet dhe nje ballkon,me nje siperfaqe totale prej 56 m2. Nodhet ne vije te pare ndertimit ne nje pallat me punime cilesore. E paisur me certifikat pronesie. Per me shume informacion na kontaktoni ne +355685050120

Adrese : Rruga Shengjin-Kune
Qytet : Shengjin
Zone : Shengjin
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 91
Çmimi : 39,500 €
Property Area : 48.00 m2
Siperfaqe totale : 56.00 m2
Dhoma gjumi : 1
Tualetet : 1
Kusht : E re
Lloji I prones : Apartament
Kat : 3
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 56
Siperfaqe neto : 48

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise