Shitet apartament 2+1 ne Fresk, Tirane.

63,000 €

Shitet apartament 2+1 ne nje pallat fe ri me punime shume cilesore,i pamobiluar. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 106 m2 dhe organizohet ne : 2 dhoma gjumi,1 sallon ndenjeje dhe kuzhine,2 tualete dhe 1 verande. Ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri dhe ka nje organizim dhe planimetri te rregullt. Per nje vizite ne prone,mos hezitoni te na kontaktoni!

Adrese : Rruga e Dajtit
Qytet : Tirane
Zone : Fresku
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 79
Çmimi : 63,000 €
Property Area : 93.00 m2
Siperfaqe totale : 106.00 m2
Dhoma gjumi : 2
Tualetet : 2
Kusht : E re
Lloji I prones : Apartament
Kat : 4
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 106
Siperfaqe neto : 93

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise