Shitet super apartament me pamje panoramike nga deti

112,000 €

Shitet super apartament me nje pamje mahenitese nga deti Adriatik. Apartamenti ndodhte ne papfingo me nje organizm perfekt,siperfaqe totale 152 m2 nga te cilat 56 m2 jane tarace. Organizimi i apartamentit eshte bere me dy dhoma gjumi,nje sallon me kuzhine,nje tualet dhe nje tarrace. Apartamenti ndodhet buze detit ne nej kompleks residencial me punime shume cilesore dhe sherbime te ndryshme si pishina,bare-restorante ,siguri, mirmbajtje etj. Per te gjitha qe deshirojne nje mrekulli prane detit kjo eshte zgjidhja perfekte! Per me shume informacion na kontaktoni ne +355685050120

Adrese : Rruga Shengjin-Kune
Qytet : Shengjin
Zone : Shengjin
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 70
Çmimi : 112,000 €
Property Area : 88.00 m2
Siperfaqe totale : 152.00 m2
Dhoma gjumi : 2
Tualetet : 1
Kusht : Ne ndertim
Lloji I prones : Apartament
Kat : 6
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 152
Siperfaqe neto : 88

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise