Shitet garsoniere ne Hotel Royal Palace -Shengjin

21,000 €

Shitet garsoniere me siperfaqe totale 30 m2 ne nje nder komplekset me atraktive ne Shengjin per turistat,Royal Palace. Nje kompleks qe te ofron relax,komiditet,siguri dhe shume sherbime tjera. Eshte e paisur me te gjitha dokumentat rregullta. Per me shume informacion na kontaktoni!

Adrese : Rruga Shengjin-Kune
Qytet : Shengjin
Zone : Shengjin
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 65
Çmimi : 21,000 €
Property Area : 27.00 m2
Siperfaqe totale : 30.00 m2
Dhoma gjumi : 1
Tualetet : 1
Kusht : E re
Lloji I prones : Apartament
Kat : 4
Tualet (e) : 1
Siperfaqe totale : 30
Siperfaqe neto : 27

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise