Shitet apartament 2+1 në Kompleksin OLYMPIC RESIDENCE -TIRANE

140,000 €

Apartamenti ndodhet në një zonë panoramike pranë Liqenit Artificial të Tiranes, me një orientim dhe pamje të mrekullueshme si nga liqeni ashtu edhe nga Kopshti Botanik. Afër arterieve të komunikimit dhe pikave të rëndësishme për një zonë banimi cilësore, si shkolla, hapësira të gjelbra dhe zona argëtimi. Apartamenti eshte me siperfaqe totale 92 m2 dhe i organizuar ne dy dhoma gjumi,nje sallon me kuzhine,dy tualte dhe dy ballkone me orjetim nga perendimi dhe lindja. Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

Adrese : Rruga Hasan Alla
Qytet : Tirane
Zone : Liqeni Artificial
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 60
Çmimi : 140,000 €
Property Area : 80.00 m2
Siperfaqe totale : 92.00 m2
Dhoma gjumi : 2
Tualetet : 2
Kusht : E re
Lloji I prones : Apartament
Kat : 6
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 92
Siperfaqe neto : 80

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise