Shitet apartament 2+1 në Kompleksin OLYMPIC RESIDENCE -TIRANE

210,000 €

Apartamenti ndodhet në një zonë panoramike pranë Liqenit Artificial të Tiranes, me një orientim dhe pamje të mrekullueshme si nga liqeni ashtu edhe nga Kopshti Botanik. Afër arterieve të komunikimit dhe pikave të rëndësishme për një zonë banimi cilësore, si shkolla, hapësira të gjelbra dhe zona argëtimi. Apartamenti eshte me siperfaqe totale 135.5 m2 dhe i organizuar ne dy dhoma gjumi,nje sallon me kuzhine,dy tualte dhe dy ballkone me orjetim nga perendimi dhe lindja. Per cdo informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

Adrese : Rruga Hasan Alla
Qytet : Tirane
Zone : Liqeni Artificial
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 58
Çmimi : 210,000 €
Property Area : 118.00 m2
Siperfaqe totale : 135.00 m2
Dhoma gjumi : 2
Tualetet : 2
Kusht : Ne ndertim
Lloji I prones : Apartament
Kat : 4
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 135
Siperfaqe neto : 118

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise