Shitet vile moderne ne Gjirin e Lalzit tek Vala Mar Residence

Request price

Ne shitje, vile dy kateshe ne stil modern ne nje nga Komplekset me te bukura ne bregdetin Adriatik. Vila ka nje siperfaqe ndertimi 175.6m2, 57.6m2 verande dhe siperfaqe trualli 422m2. Kompleksi ndodhet 42 km larg Tiranës, 38 km larg Aeroportit Ndërkombëtar të Tiranës, 26 km nga qendra dhe porti i qytetit të Durrësit,63 km nga porti i Shëngjinit. Vilat dhe objektet e banimit gëzojnë komoditetin e të qënurit mjaftueshmërisht larg njëra nga tjetra (deri në 30 m) për të garantuar qetësinë dhe rehatinë individuale të banorëve. Pamja e mrekullueshme e bregdetit ranor të zonës do të jetë imazhi i parë dhe i fundit i ditëve tuaja në bregdet.Vila ka dy kate banim, kati perdhe eshte me siperfaqe 97.8 m2 i perbere nga guzhine me dhome ndenje te madhe, 1dhome gjumi dhe 1 tualet. Kati i pare eshte me siperfaqe 77.8 m2, i perbere nga 2 dhoma gjumi njera me garderobe dhe tualet, nje tualet tjeter dhe nje verande. Prona ka oborr, parkim, akses shume te mire me detin.

Adrese : Rruga e Bregdetit
Qytet : Durres
Zone : Hamallaj
Shtet : Shqipëri
Hap në Google Maps
Referim : 50
Çmimi : Request price
Property Area : 175.00 m2
Siperfaqe totale : 176.00 m2
Truall/ toke : 422.00 m2
Dhoma gjumi : 3
Tualetet : 3
Kusht : E re
Lloji I prones : Vile
Kat : 1
Tualet (e) : 3
Dhoma e ndenjies : 1
Siperfaqe totale : 176
Truall/ toke : 422
Siperfaqe neto : 175

Më kontakto

  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5,000,000

  • Llogaritesi i Kredise