€ 0 to € 5,000,000

€ 0 to € 30,000

€ 0 to € 2,000

We found 0 results. View results
Kerkim i avancuar

0€ Tek 5,000,000

Pronat

APARTAMENT I BUKUR PER SHITJE ...

110,000 €
Apartamenti organizohet bukur ne nje sallon te madh me ballkon, 1 dhome gjumi dh...
[Me shume]
Apartamenti organizohet bukur ne nje sallon te madh me ballkon, 1 dhome gjumi dh...
[Me shume]
1 1 69.00 m2 Informacion i plotë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 + GARA...

92,000 €
Shitet apartament 2+1+2 në një kompleks të ri rezidencial me arkitektur moder...
[Me shume]
Shitet apartament 2+1+2 në një kompleks të ri rezidencial me arkitektur moder...
[Me shume]
2 2 100.00 m2 Informacion i plotë

Shitet duplex 4+1+3 tek Tirana...

Request price
Shitet duplex 4+1+3 ne nje nder ndertimet me reja dhe bashkohore ne Tirane, buze...
[Me shume]
Shitet duplex 4+1+3 ne nje nder ndertimet me reja dhe bashkohore ne Tirane, buze...
[Me shume]
4 3 276.00 m2 Informacion i plotë

Apartament 1+1 SAN PIETRO Reso...

Request price
Resorti San Pietro ju ofron sherbime me 5 yje, luks unik, i menaxhuar teresisht ...
[Me shume]
Resorti San Pietro ju ofron sherbime me 5 yje, luks unik, i menaxhuar teresisht ...
[Me shume]
2 1 75.00 m2 Informacion i plotë

Shitet apartament 1+1 me nje p...

Request price
Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 65.2 m2 e organizuar shume bukur ne nje dhome...
[Me shume]
Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 65.2 m2 e organizuar shume bukur ne nje dhome...
[Me shume]
1 1 56.00 m2 Informacion i plotë

Apartament 2+1 SAN PIETRO Reso...

Request price
Resorti San Pietro ju ofron sherbime me 5 yje, luks unik, i menaxhuar teresisht ...
[Me shume]
Resorti San Pietro ju ofron sherbime me 5 yje, luks unik, i menaxhuar teresisht ...
[Me shume]
2 1 100.30 m2 Informacion i plotë