€ 0 to € 5,000,000

€ 0 to € 30,000

€ 0 to € 2,000

We found 0 results. View results
Kerkim i avancuar

0€ Tek 5,000,000

Pronat

Okazion Apartament 2+1+2 Fresk...

58,000 €
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks banimi te ri ne ndertim. Ka te dhena si me p...
[Me shume]
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks banimi te ri ne ndertim. Ka te dhena si me p...
[Me shume]
2 2 97.40 m2 Informacion i plotë

SHITET GARSONIERE E MOBILUAR N...

21,500 €
Shitet garsoniere e mobiluar në një nder komplekset turistike më të bukura n...
[Me shume]
Shitet garsoniere e mobiluar në një nder komplekset turistike më të bukura n...
[Me shume]
1 1 26.00 m2 Informacion i plotë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË DO...

Request price
Apartamenti ndodhet në nje nder komplekset më të bukur në Don Bosko,me arkit...
[Me shume]
Apartamenti ndodhet në nje nder komplekset më të bukur në Don Bosko,me arkit...
[Me shume]
2 1 95.00 m2 Informacion i plotë

ZYRE ME QIRA NË ZONEN E ISH-B...

290 €
Jepet me qira zyre me siperfaqe totale 27 m2 e pozicionuar zonat me te frekuentu...
[Me shume]
Jepet me qira zyre me siperfaqe totale 27 m2 e pozicionuar zonat me te frekuentu...
[Me shume]

Jepet Vile me qera afer Fakult...

1,400 €
Jepet me qira vile ne Rrugen e Elbasanit sapo te kalosh Fakultetin Ekonomik. Vil...
[Me shume]
Jepet me qira vile ne Rrugen e Elbasanit sapo te kalosh Fakultetin Ekonomik. Vil...
[Me shume]
4 3 450.00 m2 Informacion i plotë

Okazion Papafingo Fresk...

Request price
Shitet Papafingo me orientim fantastik nga jugu dhe perendimi ne nje kompleks te...
[Me shume]
Shitet Papafingo me orientim fantastik nga jugu dhe perendimi ne nje kompleks te...
[Me shume]
3 2 118.00 m2 Informacion i plotë