€ 0 to € 5,000,000

€ 0 to € 30,000

€ 0 to € 2,000

We found 0 results. View results
Kerkim i avancuar

0€ Tek 5,000,000

Pronat Per Shitje

Okazion Apartament 2+1+2 Fresk...

58,000 €
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks banimi te ri ne ndertim. Ka te dhena si me p...
[Me shume]
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks banimi te ri ne ndertim. Ka te dhena si me p...
[Me shume]
2 2 97.40 m2 Informacion i plotë

SHITET GARSONIERE E MOBILUAR N...

21,500 €
Shitet garsoniere e mobiluar në një nder komplekset turistike më të bukura n...
[Me shume]
Shitet garsoniere e mobiluar në një nder komplekset turistike më të bukura n...
[Me shume]
1 1 26.00 m2 Informacion i plotë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË DO...

Request price
Apartamenti ndodhet në nje nder komplekset më të bukur në Don Bosko,me arkit...
[Me shume]
Apartamenti ndodhet në nje nder komplekset më të bukur në Don Bosko,me arkit...
[Me shume]
2 1 95.00 m2 Informacion i plotë

Okazion Papafingo Fresk...

Request price
Shitet Papafingo me orientim fantastik nga jugu dhe perendimi ne nje kompleks te...
[Me shume]
Shitet Papafingo me orientim fantastik nga jugu dhe perendimi ne nje kompleks te...
[Me shume]
3 2 118.00 m2 Informacion i plotë

Apartament 2+1...

Request price
Apartamenti eshte i organizuar ne menyre perfekte ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 ...
[Me shume]
Apartamenti eshte i organizuar ne menyre perfekte ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 ...
[Me shume]
2 2 85.23 m2 Informacion i plotë

Shitet apartament 2+1 tek Rana...

52,000 €
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 87 m2 tek Rana e Hedhun,Shengjin. Apar...
[Me shume]
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 87 m2 tek Rana e Hedhun,Shengjin. Apar...
[Me shume]
2 1 77.00 m2 Informacion i plotë