€ 0 to € 5,000,000

€ 0 to € 30,000

€ 0 to € 2,000

We found 0 results. View results
Kerkim i avancuar

0€ Tek 5,000,000

Pronat

SHITET LOKAL NË KOMPLEKSIN "G...

360,000 €
Lokal në shitje në kompleksin rezidencial më të bukur në Astir, Tiranë. A...
[Me shume]
Lokal në shitje në kompleksin rezidencial më të bukur në Astir, Tiranë. A...
[Me shume]

AMBJENT KOMERCIAL PËR SHITJE...

260,000 €
Lokal per shitje me siperfaqe totale 75 m2 ku 65 m2 janë te brendshme, dhe ka n...
[Me shume]
Lokal per shitje me siperfaqe totale 75 m2 ku 65 m2 janë te brendshme, dhe ka n...
[Me shume]

SUPER APARTAMENT PËR SHITJE N...

Request price
Shiten super apartamente 1+1 dhe 2+1 me një supër pamje nga deti. Apartamente...
[Me shume]
Shiten super apartamente 1+1 dhe 2+1 me një supër pamje nga deti. Apartamente...
[Me shume]
1 1 60.00 m2 Informacion i plotë

VILE ME QIRA TEK LIQENI I FARK...

2,900 €
Jepet me qera super vile 3kate tek Liqeni i Farkes. Zone ne zhvillim dhe me e ke...
[Me shume]
Jepet me qera super vile 3kate tek Liqeni i Farkes. Zone ne zhvillim dhe me e ke...
[Me shume]

Jepet me qira vile e re ne zon...

3,000 €
Jepet me qira vile e re ne zonen e Farkes. Vila ka oborr rreth 2000m2 dhe ndert...
[Me shume]
Jepet me qira vile e re ne zonen e Farkes. Vila ka oborr rreth 2000m2 dhe ndert...
[Me shume]
4 4 334.00 m2 Informacion i plotë

SHITET OSE JEPET ME QIRA VILE ...

770,000 €
Shitet dhe jepet me qera vile 3-kateshe ne Rrugen e Elbasanit prane rreth rrotul...
[Me shume]
Shitet dhe jepet me qera vile 3-kateshe ne Rrugen e Elbasanit prane rreth rrotul...
[Me shume]
3 4 600.00 m2 Informacion i plotë