Ardit Perjaku

Më kontakto

Listimet e mia

Okazion Apartament 2+1+2 Fresk...

58,000 €
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks banimi te ri ne ndertim. Ka te dhena si me p...
[Me shume]
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks banimi te ri ne ndertim. Ka te dhena si me p...
[Me shume]

Okazion Papafingo Fresk...

85,000 €
Shitet Papafingo me orientim fantastik nga jugu dhe perendimi ne nje kompleks te...
[Me shume]
Shitet Papafingo me orientim fantastik nga jugu dhe perendimi ne nje kompleks te...
[Me shume]

Apartament 1+ 1 me Qira...

300 €
Apartamenti eshte i organizuar ne menyre perfekte ne 1 Sallon me Kuzhine, 1 Dhom...
[Me shume]
Apartamenti eshte i organizuar ne menyre perfekte ne 1 Sallon me Kuzhine, 1 Dhom...
[Me shume]

Apartament 2+1...

750 €
Apartamenti eshte i organizuar ne menyre perfekte ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 ...
[Me shume]
Apartamenti eshte i organizuar ne menyre perfekte ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 ...
[Me shume]
  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5000000

  • Llogaritesi i Kredise