Fatjon Perjaku

Fatjon Perjaku | [email protected]

Më kontakto

Listimet e mia

SHITET LOKAL NË KOMPLEKSIN "G...

360,000 €
Lokal në shitje në kompleksin rezidencial më të bukur në Astir, Tiranë. A...
[Me shume]
Lokal në shitje në kompleksin rezidencial më të bukur në Astir, Tiranë. A...
[Me shume]

AMBJENT KOMERCIAL PËR SHITJE...

260,000 €
Lokal per shitje me siperfaqe totale 75 m2 ku 65 m2 janë te brendshme, dhe ka n...
[Me shume]
Lokal per shitje me siperfaqe totale 75 m2 ku 65 m2 janë te brendshme, dhe ka n...
[Me shume]

SUPER APARTAMENT PËR SHITJE N...

100 €
Shiten super apartamente 1+1 dhe 2+1 me një supër pamje nga deti. Apartamente...
[Me shume]
Shiten super apartamente 1+1 dhe 2+1 me një supër pamje nga deti. Apartamente...
[Me shume]

VILE ME QIRA TEK LIQENI I FARK...

2,900 €
Jepet me qera super vile 3kate tek Liqeni i Farkes. Zone ne zhvillim dhe me e ke...
[Me shume]
Jepet me qera super vile 3kate tek Liqeni i Farkes. Zone ne zhvillim dhe me e ke...
[Me shume]
  • Kerkim i avancuar

    0€ Tek 5000000

  • Llogaritesi i Kredise