€ 0 to € 5,000,000

€ 0 to € 30,000

€ 0 to € 2,000

We found 0 results. View results
Kerkim i avancuar

0€ Tek 5,000,000

Zbuloni apartamentin me qira ose për shitje në qytetin tuaj të preferuar

A po kërkoni të akomodoni në një nga qytetet tuaja më të preferuara në Shqipëri? Bëni jetën tuaj më të lehtë me zgjedhjen tonë të pronave me qira ose shitje në qytetet kryesore të Shqipërisë. Tani, varet nga ju për të zbuluar se cili mund të jetë qyteti juaj i ri dhe lagjia e ardhshme!

Pronat më të fundit për shitje në Shqiperi

Blerja e një Pasurie të Patundshme në Shqiperi nuk ka qenë kurre  kaq e lehtë! Ne ju udhëzojmë hap pas hapi gjate keij procesi, qe nga zgjedhja e apartamentit të duhur, deri në dhenien e çelësave në dore dhe ju sigurojme qe cdo procedure te jete e rregullt dhe sa me e lehtë për ju.

Shitet ose jepet me qera resto...

Request price
Shitet ose jepet me qera restorant ne Qender. Restoranti ka nje siperfaqe 143 m...
[Me shume]
Shitet ose jepet me qera restorant ne Qender. Restoranti ka nje siperfaqe 143 m...
[Me shume]
1 2 142.50 m2 Informacion i plotë

Jepet me qira ambient tek Komu...

800 €
Jepet me qira ambient komercial te Komuna e Parisit. Ambienti ka nje siperfaqe...
[Me shume]
Jepet me qira ambient komercial te Komuna e Parisit. Ambienti ka nje siperfaqe...
[Me shume]
1 2 220.00 m2 Informacion i plotë

Shitet apartament 2+1+2 tek Li...

155,000 €
Shitet apartament 2+1+2 tek Liqeni i Thate me pamje nga Liqeni Artificial i Tir...
[Me shume]
Shitet apartament 2+1+2 tek Liqeni i Thate me pamje nga Liqeni Artificial i Tir...
[Me shume]
2 2 118.00 m2 Informacion i plotë

Shitet apartament 1+1 i mobilu...

46,000 €
Apartamenti eshte i organizuar në nje dhome gjumi, nje sallon me kuzhine, nje t...
[Me shume]
Apartamenti eshte i organizuar në nje dhome gjumi, nje sallon me kuzhine, nje t...
[Me shume]
1 1 51.00 m2 Informacion i plotë

SHITET GARSONIERE NE SHENGJIN...

21,500 €
Shitet garsoniere me siperfaqe totale 39.1 m2 në katin e 4 te banimit me nje di...
[Me shume]
Shitet garsoniere me siperfaqe totale 39.1 m2 në katin e 4 te banimit me nje di...
[Me shume]
1 1 33.00 m2 Informacion i plotë

SHITET VILE NE RRUGEN LEZHE-SH...

160,000 €
Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 265m2 , kati perdhe i viles ka nje siperfaqe...
[Me shume]
Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 265m2 , kati perdhe i viles ka nje siperfaqe...
[Me shume]
2 2 387.00 m2 Informacion i plotë

    Prona ekskluzive

    Nëse jeni duke kërkuar për të bërë një investim të shkëlqyer, ne do të punojmë shumë për të fituar besimin tuaj dhe për të bërë ëndrrat tuaja të bëhen realitet